RUEN

2017 m. Balandžio 28 d., Penktadienis
  
 
Meniu
„Top100“ – interneto sistema, pristatanti tinklalapių lankomumo statistiką bei jos analizę.

Ši sistema skirta bendrai reklamos strategijai kurti – nuo tinklalapio populiarumo priklausys jame publikuojamų reklaminių antraščių kaina, tinklalapio savininko veiklos sėkmė. Taigi labai svarbu žinoti, kiek tinklalapis sulaukia lankytojų, iš kokių tinklalapių ir kuriuo metu jie ateina, kokios informacios tinklalapyje ieško ir kt.

Stebėdami savo tinklalapio statistikos pokyčius, galite efektyviai planuoti reklamines akcijas, spręsti apie jų poreikį ar efektyvumą. „Top100.lt“ veikia trimis (lietuvių, rusų, anglų) kalbomis, tad yra patogi, nes kiekvienas gali naudotis ta kalba, kurią geriausiai moka. Jūsų tinklalapis sistemoje taip pat gali buti aprašytas keliomis kalbomis – taip jį ras ir lietuviai, ir užsienio partneriai.

Sistema ne kartą buvo detaliai pristatyta televizijos laidoje „Naujoji komunikacija“. Laidos vaizdo įrašus bei kitą su projektu susijusią medžiagą galite rasti duomenų saugykloje PENKI.LT.

Taisyklės ir pagalba

„Top100.lt“ numatytos griežtos dalyvio taisyklės. Užsiregistravę vartotojai privalo jų laikytis, kitu atveju sistemos administratorius pasilieka teisę pašalinti tokius narius.

Be abejo, jei turite klausimų, kilo neaiškumų, mes Jums padėsime. O jei turite pasiūlymų ar norite bendradarbiauti, taip pat mielai prašome į mus kreiptis.

 •  Serverio savininkė UAB „Penki kontinentai“;
 •  „Top100“ sistemos komanda ir kūrėjai:
  
  R. Leonavičius (projekto vadovas),
  S. Paukštys (programuotojas),
  P. Želtakov (programuotojas),
  R. Belovas („Flash“ ActionScript 2.0 programuotojas).
 
 •  Dizainą kūrė UAB „Penki kontinentai“;
 •  Naudojamos priemonės ir įrankiai: MS Windows Server 2003, IIS6, MSSQL 2000, .NET Framework 1.1 (ASP.NET, C#, VB.NET), XML, XSL, COM+, Flash ActionScript.

Top100 
 Top100 prezentacija

 
Maloniai kviečiame Jus tapti tinklalapių statistikos ir reitingų sistemos „Top100“ nariu!

Prašome prisijungti
Vartotojo vardas: 
Slaptažodis:


Pirmą kartą? Registruokis

Skynet.ltPenki.ltPenki.tv
© Penki Kontinentai 2017. Visos teisės saugomos.WebMaster